PRODUKTY

Zo značky Považský cukor sa stáva SweetFamily

Už je tu - veľká rodina pre sladké okamihy života. Považský cukor predstavuje od novembra 2004 svoj známy a rozmanitý sortiment cukru pod novou značkou SweetFamily. Nová značka sa objavila v optimalizovanom obalovom dizajne so sympatickou kombináciou slova a obrazu a reklamným sloganom "Pre sladké okamihy života". 

SweetFamily: rozmanitá skupina výrobkov

SweetFamily ponúka cukor vhodný pre každú prí­ležitosť v osvedčenej kvalite a rozmanitosti Považského cukru a je zárukou sladkých okamihov pri pečení­ pre priateľov alebo pri zdobení­ narodeninových tort, pri sladení­ nápojov ako je punč alebo čaj, či pri želí­rovaní­ a zaváraní­ ovocia a zeleniny.

 

SweetFamily: lepší­ prehľad

Teraz je orientácia pri nakupovaní­ ešte jednoduchšia. Praktický farebný systém pomáha nájsť ten správny cukor pre rozličné použitie. Známe modré obaly sú jasne zvýraznené rozličnými farebnými odtieňmi, napr. červenou na želí­rovanie, ružovou na pečenie alebo žltou prí­padne hnedou na nápoje. Milovní­ci cukru tak zí­skajú na prvý pohľad všetky dôležité informácie o výhodách výrobkov a navyše i odkazy na ďalšie výrobky SweetFamily a ich použitie.

Zaují­mavé podrobnosti o našom sortimente SweetFamily nájdete v časti "naše produkty".

 


Považský cukor a.s.
Cukrovarská 311/9
SK - 914 01
Trenčianska Teplá
tel.: +421 32 6558 646
fax.: +421 32 6558 505

eMail